Picture
Każdy prezent i nie ma tu w sumie żadnego znaczenia okazja, na którą ma zostać wręczony powinien być przydatny i sprawić radość, bo przecież nie chcemy żeby znalazł się gdzieś na dnie szuflady i był natychmiast zapomniany.

Bardzo ważne przy wyborze prezentu jest również to, jakiej płci jest osoba, której mamy wręczyć prezent. Wiadomo, że kobieta raczej nie ucieszy się z zapalniczki czy maszynki do golenia, a mężczyzna z kwiatków czy apaszki.

Równie istotny jest także wiek takiej osoby oraz jaka to jest okazja, ponieważ na jedne okazje takie bardziej zwyklejsze typu urodziny możemy wręczyć jakiś drobny upominek, ale na rocznicę ślubu, która jest już bardziej ważną okazją, która wymaga odpowiedniej oprawy już powinno to być coś bardziej wymyślnego.

Jeśli osoba, która ma zostać przez nas obdarowana lubi wyzwania i ma charakter trochę szalonej osoby to można na przykład sprezentować takiej osobie ekstremalne przeżycia podczas lotu balonem lub jazdą samochodem wyścigowym.Leave a Reply.

  Autor

  Ekscentryczny mitoman wciąż żyjący w sferze swoich urojeń... a tak na prawdę kreatywny młody człowiek kochający życie pod każdą postacią.

  Witam na moim blogu Amelia Kurtz

  Archives

  August 2013
  June 2013